denmiru

Щороку в другій половині вересня у день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний день миру.

Цього року він припав на 21 вересня. З нагоди цієї події магістранткою 61-2У групи Симоненко Вікторією під керівництвом викладачів Цінько С. В. і Троші Н. В. було проведено патріотичний виховний захід «Хоробрі серця солдатів – гордість усієї України».

Мета заходу – виховання у студентів почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю, почуття вдячності воїнам АТО за захист Вітчизни; розуміння своєї причетності до подій, що відбуваються в Україні.

Студентка влучно підібрала матеріал, спираючись на вікову категорію аудиторії, використовувала мультимедійні презентації і відеоролики, цим самим доносила до студентів істину, підтверджуючи фактами на екрані. Студенти написали слова подяки і побажання на листівках і прикріпили їх на плакат, який у подальшому буде відправлено солдатам на передову.

Під час заходу Вікторія використовувала поезію відомих поетів і поетів-початківців, учасників бойових дій, продемонструвала власні поетичні здібності, заохочуючи цим до творчості. Жоден із присутніх не залишився байдужим. На згадку про захід студенти отримали паперових голубів із гілочкою оливи, які символізують мир у всьому світі.

Цього ж дня було проведено захід для учнів 6-В класу Глухівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6. Школярі переглянули короткометражні фільми патріотичного спрямування, співали сучасні українські пісні, говорили про героїв, ситуацію, що склалася на Сході України. Учні написали листи-подяки для воїнів АТО, прикріпили їх на плакат, який обов’язково буде передано на передову для підняття бойового духу військових.

Зараз сама ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, із молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави. Адже саме молодь уособлює в собі майбутнє й може забезпечити подальшу розбудову нашої держави.

Вікторія Симоненко

IMG 20170922 140230