Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

0101207

Напередодні Дня працівника освіти викладачі кафедри української мови, літератури та методики навчання факультету філології та історії Гоголь Н. В., Дятленко Т. І., Троша Н. В. взяли участь в обласному семінарі-практикумі «Реалізація ідей Концепції національно-патріотичного виховання молоді на уроках української мови та літератури», що проводився на базі Глухівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

Учасниками заходу були вчителі української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів області. Мета проведення – розширити знання учасників семінару з питань реалізації ідей Концепції, ознайомити із сучасними підходами до реалізації цих ідей на уроках словесності. Програма була насиченою: пленарне засідання, робота в локаціях, майстер-клас «Український сувенір», відвідування виставки дзвіночків у Глухівському національному заповіднику «Глухів», засідання «круглого столу, екскурсія містом.

Викладачі університету забезпечували науковий супровід заходу. Канд. пед. наук, доцент Дятленко Т. І. доповіла про реалізацію науково-педагогічної теми вчителем-словесником у навчально-виховному процесі в контексті національно-патріотичного виховання. Канд. філол. наук, старший викладач Троша Н. В. поділилася досвідом із викладання спецкурсів з української літератури, а саме: спецкурсу «Літературна творчість Олександра Довженка як джерело виховання національної свідомості й патріотизму».

Результатом роботи семінару-практикуму стала розробка методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання на уроках української мови та літератури, які можуть бути використані вчителями-словениками у їхній практичній діяльності.

 

 

...
0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru