18 жовтня на факультеті філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка під керівництвом к. пед. н, доцента Привалової С. П. було проведено літературно-музичну композицію «Голодомор 1932–1933 рр.», присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Студенти 43-У групи Кулібова Ярослава, Скега Інна, Панова Роза, Картава Дарія, Качур Наталія, Тяжкороб Катерина, Долинська Юлія розповіли присутнім про причини виникнення та жахливі наслідки найстрашнішої сторінки з історії України – штучного Голодомору 1932–1933 рр., про ту «людоморську» війну, яка забрала життя невинних українців.

На заході студентами були зачитані свідчення очевидців Сумщини, зокрема Глухівщини, Харківщини про масове нищення населення у 1932–1933 рр. Учасники літературно-музичної композиції декламували вірші про Голодомор, виконували зворушливі музичні номери, які спеціально підготували до заходу. Промовистою була і мультимедіапрезентація, підготовлена старшокурсниками. Наприкінці заходу всі присутні викладачі і студенти вшанували пам'ять загиблих у роки штучного Голодомору 1932–1933 рр. хвилиною мовчання.

Не можна залишатися байдужим до людського горя, бо це спільний біль усієї країни, одна з найтрагічніших сторінок історії України. Пережита українцями трагедія за часів тоталітарної доби завжди хвилюватиме наші серця і душі:

Я бачив сам оту зловісну пору

І пухлих, і померлих на шляхах,

Що досі ще стоять мені в очах...