23 січня 2019 р. з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці на факультеті філології та історії було проведено І етап Усеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури серед студентів спеціальностей 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), 6.020303 Філологія (українська мова і література).

Для виконання були запропоновані завдання, розроблені з урахуванням рівня фахової підготовки студентів та сучасних вимог компетентнісного підходу до підготовки вчителів-словесників, спрямовані на виявлення теоретичних знань із сучасної української мови, стилістики та історії української літератури.

У результаті було визначено переможців олімпіади:

І місце Качур Наталія Михайлівна (43-У гр.);

ІІ місце Кулібова Ярослава Володимирівна (43-У гр.);

ІІІ місце Чайка Катерина Ігорівна (33-У гр.).

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури рекомендовано студентів факультету філології та історії: Качур Наталію Михайлівну, Кулібову Ярославу Володимирівну(43-У група, спеціальність 6.020303 Філологія (українська мова і література)).

Оргкомітет