Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

ritorica16042018

Єдина справжня розкіш ‒

це розкіш людського спілкування

Антуан де Сент-Екзюпері

 

16 квітня з ініціативи кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри української мови, літератури та методики навчання Олени Михайлівни Корчової відбувся міжфакультетський конкурс мультимедійних проектів із риторики.

Глядацькій аудиторії та вимогливому журі (кандидатові педагогічних наук, доцентові, деканові факультету філології та історії Любові Василівні Лучкіній; кандидатові педагогічних наук, доцентові Валентині Антонівні Каліш; кандидатові педагогічних наук, доцентові Ірині Олексіївні Кухарчук; кандидатові педагогічних наук, доцентові Світлані Василівні Цінько) конкурсанти презентували авторські проекти, що дали змогу кожному переконатися в безмежності риторичного слова та багатогранності студентського креативу.

За результатами конкурсу беззаперечним лідером стала творча команда 34-І групи факультету філології та історії, яку представляли Світлана Єрмоленко та Дмитро Руденко. Проект «Глухів говорить українською» посів І місце в конкурсному змаганні та переміг у номінації «Проект глядацьких симпатій».

ІІ місце здобули студенти 33-М групи факультету природничої і фізико-математичної освіти. Проект «Правильність уживання слів у математиці» вдало презентували Анна Горбань та Олександр Єгоров.

ІІІ місце авторським проектом «Мелодія українського слова» виборола студентка 33-У групи факультету філології та історії Катерина Тяжкороб.

За крок до перемоги були студенти 22-ДО групи факультету дошкільної освіти Наталія Парпуренко та Марина Шиман (проект «Українська мова в серці кожного»), які здобули почесну грамоту за дослідження особистісного ставлення глухівчан до української мови. За популяризацію рідного поетичного слова почесною грамотою нагороджені студенти 32-А групи факультету філології та історії Марія Войтенко та Маргарита Пузік (проект «Задивляюсь у твої зіниці»). Почесну грамоту за створення актуальної соціальної реклами здобув студент 46-СР групи факультету педагогіки і психології Віталій Зігун (проект «Збережемо планету та власне життя»).

Захід, до проведення якого долучилися студенти 22-А, 24-І, 44-І груп факультету філології та історії, відбувся в атмосфері творчої співпраці: студенти розв’язували риторико-педагогічних задачі, декламували, співали, танцювали, демонстрували акторські здібності. Усі мали змогу вкотре переконатися в тому, що Слово, Мова, Риторика – це нероздільна тріада, яка дає змогу інформувати, пропагувати, міркувати, оцінювати, переконувати, спонукати, дискутувати.

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru