Запрошуємо долучитися до відкритої зустрічі з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 

24 січня 2022 року о 15.00 відбудеться відкрита онлайн-зустріч з експертами Національного агентства забезпечення якості освіти в межах проведення акредитації освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова і література) у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка у складі:

  1. Коноваленко Тетяни Василівни, кандидата педагогічних наук, керівника експертної групи (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького);
  2. Дьячкової Яни Олегівни, кандидата педагогічних наук (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
  3. Писларь Оксани Олегівни (Херсонський державний університет).

Підключитися до конференції Zoom: https://us06web.zoom.us/j/89436519913?pwd=dnBLTUQ0V1RBaXpEQXd5ZXQ2MTA0Zz09

Ідентифікатор конференції: 894 3651 9913

Пароль: 12345

Навчання для студентів  Навчально-наукового інституту філології та історії
Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка -
це найкращі роки життя та великі перспективи.
 
ОГОЛОШЕННЯ
Розпочинається реєстрація на БЕЗОПЛАТНІ ОНЛАЙН
ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
на ЗНО-2022:
Історія України - покликання: https://forms.gle/TgE5NY2Nj8j2xxuW8
Українська мова та література - покликання: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyVf-mS7n9A12fwxKTHlk83QHUSkt70GOfknkm7iAGkcGUGA/viewform
 
За участь у підготовчих курсах з історії України 2022 ви отримаєте додаткові бали до конкурсного бала ЗНО та зможете краще підготуватися з історії України 
 
Курси проходять щосуботи з 9 жовтня 2021 року
 
Що потрібно зробити, щоб отримати можливість нарахування додаткових балів до загального конкурсного балу? Виконати кілька послідовних дій:
  • зареєструватися за посиланням;
  • отримати електронною поштою інструктивного листа з лінком на відеозаняття;
  • підключатись відповідно до розкладу підготовчих курсів;
  • виконувати поточні завдання;
  • пройти підсумкове тестування та отримати сертифікат, що свідчить про нарахування додаткових балів при вступі;
  • подати сертифікат разом з іншими документами до приймальної комісії Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

НАШ УНІВЕРСИТЕТ - ЦЕ ТРАДИЦІЇ ТА 147-річна ІСТОРІЯ

У вересні 1933 р. в Глухівському педагогічному інституті функціонували п’ять факультетів, один із яких – мовно-літературний.

У 1946 р. відкрито мовно-літературний факультет (з українським і російським відділеннями).

Певний період на факультеті працювали відомий мовознавець і методист, канд. філол. наук Ю. П. Ступак, канд. філол. наук І. Г. Чередниченко.

Із вересня 1955 р. був створений факультет мови і літератури (із російським і українським відділеннями).

Детальніше:Віхи становлення та розвитку

 

7_корпус.JPG

Стратегічна мета Навчально-наукового інституту філології таа історії - реалізація  зростаючих освітніх та культурних потреб громадян України, забезпечення якості підготовки фахівців відповідно до діючих вітчизняних і міжнародних освітніх стандартів та високого рівня конкурентоспроможності випускників на ринку праці, підвищення їхньої професійної мобільності та гнучкості; підтримка  позитивного  іміджу  структурного підрозділу  в  усіх  сферах  діяльності: науково-дослідній,  освітній, економічній, громадській тощо;  об′єднання зусиль колективу для збереження традицій набутого та створення умов для становлення ННІ Філології та історії. Головні напрями діяльності відповідають Закону України “Про освіту”, Закону України “Про вищу освіту”, Статуту Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка тощо.

Метою  діяльності Навчально-наукового інституту філології та історії є підтримка та зміцнення провідних його позицій в  регіоні  та  країні  як  центру  формування  еліти  філологічної та історичної  освіти,  здатної  проводити  фундаментальні  та  прикладні  дослідження;  пошук  і  залучення  талановитої   молоді   до   участі   в   розвитку   філологічних та історичних  наукових   шкіл,  розробки    та  впровадження      інноваційних    інформаційних     технологій у професійній та повсякденній діяльності людини.

Детальніше:Мета та основні завдання діяльності...