11 вересня 2017 року в Літературно-меморіальному музеї О.П.Довженка відбулися святкування з нагоди 123-ї річниці з дня народження видатного кінорежисера, письменника, художника Олександра Петровича Довженка.

Вшанувати ім’я та пам’ять митця приїхало чимало гостей із різних куточків України: із Києва, Чернігова, Чернівців. Делегацію з Глухова представив колектив Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка: помічник ректора Володимир Любивий, викладачі кафедри української мови, літератури та методики навчання на чолі з завідувачем докт. філ. наук, професором Анатолієм Новиковим, учасники ансамблю Folk-Світлиця.

Після урочистої частини гості мали змогу оглянути виставки народних умільців, побувати на екскурсії музеєм, насолодитися виступами народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» і академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру.