Ліцензійна комісія підтвердила спроможність Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка щодо надання освітніх послуг з підготовки фахівців спеціальності 8.02030201 «Історія*» галузі знань 0203 Гуманітарні науки освітньо-кваліфікаційного рівня «Маґістр».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 № 1019 «Про ліцензування діяльності з надання освітніх послуг», наказу Міністерства освіти і науки України від 10.03.2015 № 290л комісія у період з 16 березня по 18 березня 2015 року включно перевірила діяльність Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка щодо спроможності надавати освітні послуги з підготовки фахівців спеціальності 8.02030201 «Історія*» галузі знань 0203 Гуманітарні науки освітньо-кваліфікаційного рівня «Маґістр». Аналіз показників означеного розділу дав підстави для висновку, що стан навчально-методичного забезпечення у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відповідає ліцензійним умовам надання освітніх послуг за заявленою спеціальністю.