Історики в суді

VSqFd555c6k

19 травня 2015 року в рамках вивчення дисциплін «Адміністративне право України» (викладач проф. Абакумова В.І.) і «Судові та правоохоронні органи України» (викладач Федоров І.О.) студенти спеціальності «Історія» відвідали Глухівський міськрайонний суд.

Перше судове засідання пройшло за матеріалами з примусових заходів виховного характеру відносно малолітньої особи. Правопорушниця, учениця 5 класу, звинувачувалася в крадіжці мобільного телефону однокласниці. До початку засідання суддя І.О. Тімощенко розповіла студентам правові заходи, які може суд застосувати відносно особи, яка не досягла віку кримінальної відповідальності. Втім студенти були обізнані в цьому, оскільки вивчали тему стосовно заходів впливу до неповнолітніх.

На іншому судовому засіданні відбувся розгляд кримінальної справи щодо серії крадіжок. Після судового засідання суддя І.О. Тімощенко відповіла на запитання студентів, які у них виникли.