s597MCqLcXE

В поточному навчальному році в розкладі занять студентів-істориків з’явилась аудиторія 306, тепер відома як кабінет історії.

Ця подія мала б відбутися ще у 2011 році, коли в університеті розпочалася підготовка вчителів історії. Але, як кажуть у народі, «краще пізно, ніж ніколи». Цікаво, що в далекому 1922 році, за свідченням архівних документів, кабінет історії вже існував у тодішньому Глухівському педагогічному інституті. Ми не маємо відомостей про його тодішнє обладнання. А сьогодні у кабінеті до послуг викладачів і студентів є історичні карти, портрети гетьманів, репродукції історичних картин, мультимедійний проектор і величезний екран. Назване активно використовується в навчальному процесі. На думку студентів, такий кабінет дійсно став їм у нагоді. Ось кілька міркувань про це:

-          ­«Ми, історики, тепер маємо свій науковий куток та можемо ґрунтовно досліджувати минувшину рідного краю».

-          «Дивлячись на портрети гетьманів, історичні світлини, карти, ми відчуваємо себе справжніми знавцями минулого через історичну атмосферу, яка тут створена».

-          «Я б хотіла частіше проводити показ історичних фільмів. Це дозволило б студентам поглиблювати знання з історії й інтерес до неї».

-          «Існування такого кабінету має важливе значення. Адже історія – це наука під час вивчення якої необхідно використовувати різноманітні спеціальні засоби для підвищення ефективності навчання, які можуть бути налагоджені у спеціальному кабінеті».