Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Під час звітної наукової конференції студентів спеціальності «Історія» за 2015/16 н.р., яка пройшла 30 березня 2016 р., було підведено підсумок наукової роботи студентів за навчальний рік. Результати оголосила завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання, доктор історичних наук, професор Вікторія Іванівна Абакумова, яка зауважила, що від початку перебування у вищому навчальному закладі кожен студент має брати участь у наукових пошуках.

Про успіхи студентів-істориків у поточному навчальному році свідчить слайд, який яскраво відображає статистичні дані.

 

Для того, щоб скласти рейтинг наукової роботи студентів, кожен вид науково-дослідної роботи отримав числове вираження у балах. Це дозволило визначити переможців.

Так, найбільшу кількість балів серед академічних груп 1-5 курсів набрала група 44-І. Її студенти отримали у нагороду солодкий приз – торт.

В індивідуальному рейтингу 1 місце посіла студентка групи 44-І Юлія Корольова, яка отримала пам’ятний приз.

Завідувачка кафедри також привітала студентів, які набрали найбільшу кількість балів у своїй групі. Це Пилипенко Віталіна, Петрикей Олександр, Ковтун Вікторія, Мінченко Марина.

Учасники конференції тепло привітали першокурсників з дебютною науковою публікацією. Їм було урочисто вручено збірник «Студентські історичні студії».

Відмітимо, що особливою науковою подією року стало 1 місце у Всеукраїнському конкурсі з історії, яке посів студент 4 курсу Антон Кулик.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru