Всеукраїнський тиждень права в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка розпочався серією виховних годин на факультеті філології та історії, які провели студенти 4 курсу спеціальності «Історія» Аллахвердова Валерія, Дикань Руслан, Карбан Євген, Особливець Світлана, Пилипенко Віталіна, Пластун Олег, Савіч Катерина, Царук Наталія (куратор заходів ­ ст. викл. Федоров І.О.).

pravo

Своїми цікавими заходами студенти-історики сприяли формуванню та закріпленню у слухачів – студентів факультету – знань законодавчо-нормативної бази України. Тематика лекцій була спрямована на виховання поваги до законів, запобіганню негативним соціальним проявам у молодіжному середовищі (підвищення міжетнічної напруги, ксенофобії, расової, етнічної та гендерної дискримінації), пропагуванню свобод та прав людини, культури толерантності.

Далі студенти-історики продовжили правоосвітню роботу в загальноосвітніх закладах міста Глухова. Школярам, у доступній їх віку формі, були запропоновані такі теми: «Права та обов'язки учнів, вчителів та батьків у навчальному процесі», «Запобігання корупції очима школярів», «30 заповідей Загальної декларації прав людини», «Боротьба з корупцією очима школярів», «Основні проблеми прав дитини у сучасному світі», «Права та обов'язки учнів, вчителів та батьків», «Булінг у школі: причини, наслідки, допомога», «Мої права закінчуються там де починаються права іншої людини».