Уперше студенти-історики пройшли безвідривну практику в судових та правоохоронних органах України, що передбачалося навчальним планом в рамках опанування спеціалізацією «Вчитель з правознавства».

Базою практики стали Глухівський міськрайонний суд, Глухівський відділ Шосткинської прокуратури, Глухівський міжрайонний відділ Державної виконавчої служби, заклади нотаріату й адвокатури. Упродовж практики студенти ознайомилися з  принципами роботи прокуратури, суду, адвокатури, нотаріату та інших установ юриспруденції.

Під час захисту практики студенти представили звіт у двох частинах: офіційній і жартівливій. Якщо у першій було репрезентовано  офіційні документи, з якими студентам довелося працювати в судових та правоохоронних органах,  то у другій – показ двох казок.

Узявши за основу відомі казки «Вовк і семеро козенят» і «Троє поросят», студенти представили власну версію подій, висвітливши їх у юридичному світі. Кожна казка завершилася правоосвітньою мораллю.

Відео 1

Відео 2

praktika

Фото 1,4 Студенти у залі судового засідання