Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

У березні 2017 р. вже ІІ випуск збірника наукових праць історичного спрямування вийшов друком на кафедрі історії, правознавства та методики навчання. Трохи стсатистики: збірник містить 89 статей; 49 студентів-істориків стали авторами цього випуску; для 17 студентів (і не тільки для першокурсників) ця публікація стала дебютною.  

  Зміст випуска

Зауважимо, що всі матеріали випусків «Студентських історичних студій» перевірені програмою «Антиплагіат». До друку прийняті статі, рівень унікальності яких становить не менше, ніж 70%, що відповідає вимогам, які висуваються до такого виду наукових праць. 

Структура статей є спрощеною, що обумовлено невеликим обсягом друкованих публікацій. 

Наукові статті й розвідки студентів, що публікуються у збірнику, охоплюють різні напрямки історичної науки, зокрема, питання політичної та економічної історії України, всесвітньої історії, джерелознавства, історіографії, спеціальних історичних дисциплін, історії науки і техніки, методики викладання історії у середній школі тощо.

Український історик Ярослав Дашкевич зауважив, що професія історика була в Радянській Україні й привілейованою, й дуже небезпечною. Привілейованою – бо історик міг перетворитися на високооплачуваного оспівувача існуючого ладу; небезпечною – бо намагання незаідеологізовано досліджувати історію України натикалось на звинувачення в буржуазному націоналізмі з відповідними до різних епох санкціями. Перегорніть сторінки збірника. Автори статей долають перші кроки на шляху до професії історика. Нехай на них не чекають випробування, на які вказав названий науковець, проте, професійне зростання є складним процесом. Вміння висловлювати наукову письмову думку є його складником.

Вікторія Абакумова, завідувач кафедридоктор історичних наук, професор

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru