112Викладачі кафедри історії, правознавства та методики навчання розпочали цикл безоплатних лекцій з історії України на допомогу в підготовці до ЗНО.

Лекції проходять з використанням історичних карт, мультимедійних засобів. Перша лекція, яку прослухали понад 40 одинадятикласників зі шкіл Глухова і Глухівського району, була присвячена добі Київської Русі.

На наступних заняттях вступники отримують методичні поради як відповідати на питання ЗНО з умовно-графічною й образною наочністю, на практиці зможуть

провірити дієвість алгоритму підготовки відповіді на питання щодо уривків історичних документів.

В програмі курсів передбачено ознайомити слухачів з узагальненою схемою підготовки до питань ЗНО щодо культури України.

Викладачі кафедри намагатимуться пояснити найбільш проблемні моменти, що виникають при підготовці до ЗНО.