4 Доброю традицією на кафедрі історії, правознавства та методики навчання став фестиваль історії країн Азії та Африки.

Цей щорічний захід покликаний дати можливість студентам 4 курсу (після вивчення відповідних курсів з історії) продемонструвати знання з предмету, оздобивши їх своєю акторською майстерністю.

Цьогорічні четвертокурсникипредставили дійство у вигляді кінофестивалю з назвою «Ташкент – 2018». Глядачі – студенти-історики всіх курсів і викладачі – мали змогу переглянути три фільми, виконані у формі театральної вистави: «Історія індійського кохання», «Історичне кіно про Оду Набунагу» та «Арабські історії». Сформована кіноакадемія (члени журі на чолі з деканом) обирала кращий фільм.

Індійська кінострічка «Історія індійського кохання» запам`яталася журі запальними танцями з дотриманням канонів індійського кіномистецтва: сюжету та спецефектів. Японське кіно «Історичне кіно про Оду Набунагу» продемонструвало трагічну долю середньовічного сьогуна Оди Набунага під час Епохи Сенгоку Дзедай. Бойові сцени та гострий сюжет стали візитною карткою фільму. Останнім в програмі кінофестивалю глядачі побачили комедійні «Арабські історії» про заробітчан з середньої Азії, які працюють в арабських шейхів. Попри комедійну спрямованість, фільм акцентував увагу на трагічній долі заробітчан.

2018Режисером трьох картин виступила куратор 44-І групи, доцент кафедри історії, правознавства та методики навчання Олена Анатоліївна Чумаченко.

Рішенням журі найкращим фільмом були визнано «Історичне кіно про Оду Набунагу». Всі учасники утримали заохочувальні призи від завідувача кафедри. Студенти 44-І групи отримали задоволення від проведеного ними заходу та мають надію, що наступні курси продовжать цю славну традицію.

Автор: Асмаковський Микола,

студент 44-І групи