19.12.12 листопада 2018 р. у Глухові висадився десант учителів історії із сумських шкіл. Атмосфера столичного Глухова ХVІІІ ст. уже багато років викликає великий інтерес в істориків-краєзнавців та освітян. Відчути епоху козацтва гостям з обласного міста допомогли «свідки» тих подій – пам’ятки архітектури і долі відомих українців. Екскурсію же університетським музеєм для сумчан провів викладач кафедри історії Віталій Михайлович Крижанівський.

Гості жваво цікавилися підготовкою в університеті студентів історичного фаху.

Інформативну доповідь про особливості такої підготовки, професорсько-викладацький склад кафедри історії оголосила завідувач кафедри Вікторія Іванівна Абакумова. Мультимедійна добірка матеріалів яскраво проілюструвала виступ, допомогла педагогам-колегам зануритися в будні і свята студентів-істориків ГНПУ ім. О.Довженка. 19.12.2

Під час зустрічі, викладачі кафедри висловили сподівання, що випускники сумських шкіл 2019 року – учні гостей-освітян, долучаться до нашого дружнього студентського колективу. Педагоги-сумчани подарували для бібліотеки кафедри корисну історичну літературу.