Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

23.624 квітня 2019 р. в рамках тижня науки студентами-істориками під керівництвом завідувачки кафедри, доктора історичних наук, професора Абакумової Вікторії Іванівни та доцента кафедри, кандидата політичних наук Слінченко Лариси Володимирівни було проведено засідання «круглого столу» з теми: «Стратегічні пріоритети України в контексті сучасних суспільних трансформацій: інститут глави держави» (відео).

Метою засідання була продуктивна взаємодія студентів та викладачів у неформальній обстановці.

Виступи молодих науковців на секції політології були цікавими, змістовними та викликали жваве обговорення. Розпочалося засідання круглого столу з доповіді Олійник Анастасії про становлення інституту президента України. Наступний доповідач Нікітіна Тетяна ознайомила всіх з повноваженнями президента. Цікаве дослідження відносно кандидатів у президенти України 2019, а саме їх соціальний портрет 23.2підготував Мамчур Єгор, який проаналізував кожного з кандидатів за такими критеріями: освіта, рід занять. Жваву дискусію виникли презентації Дарії Бихової та Марії Самощенко, які досліджували соціальний портрет кандидатів. Особливий інтерес молодіжної аудиторії викликали наступні доповіді магістрів кафедри: Марини Мінченко про новітньою політ технологією – онлайн-тест «Вибори 2019», Сергія Нікітіна про соціологічне прогнозування та його співвідношення з результатами виборів першого туру.

23.5Також були представлені дослідження присвячені кандидатам, які набрали у ході голосування найменше голосів виборців. З ними всіх ознайомили студенти 2 курсу, а саме Григоріїчева Катерина підготувала доповідь про Сергія Таруту, Бондарчук Марина про Юрія Тимошенка, Кащенко Валерія про Ольгу Богомолець, Зима Марина про Безсмертного Романа. Наступні студенти, а саме Колієнко Анжеліка та Поскрипко Нікіта підготовили повідомлення, продемонстрували відеоролики про «Роль ЗМІ на виборах» та «Журналістські розслідування».

Завершальний етап засідання круглого столу був присвячений психологічним маніпуляціям, до яких вдавалися кандидати у президенти. Нікітін Сергій розповів про самопіар, а Андрій Петруня про чорний піар. Важливе місце чорного піару було присвячено новообраному президенту України – Володимиру Зеленському, який продемонстрував на прикладах Лобода Дмитро.

23.7

Також, яскравим епізодом засідання стало проведення студентами 2 курсу прес-конференції «Першої п’ятірки лідерів президентських перегонів 2019», яка проходила у формі рольової гри. У якій взяли участь Сапун Стас у ролі Гриценко Анатолія, Бурда Ірина у ролі Юлії Тимошенко, Сергієнко Роман був Володимиром Зеленським та Просяник Роман у ролі Петра Порошенка. Журналістами, які представляли різні видання та телеканали стали студенти ,які не були задіяні у наукові частині засідання. Студенти мали змогу перевтілились в сучасних політиків та намагалися відповісти на запитання прискіпливої преси. Метою проведення прес-конференції було висвітлення президентських передвиборчих програм та їх аналіз аудиторією.

23.3У ході засідання спостерігалося чимало змістовних питань та відповідей на них, усі студенти виявляли для себе важливі аспекти комплексного осмислення, розуміння та значення інституту глави держави, його важливості, для подальшого розвитку держави.

За підсумками роботи круглого столу учасниками було підтримано пропозицію про продовження наукових дискусій, присвячених дослідженню актуальних процесів політичного життя України та сучасного світу. Студенти та викладачі отримали приємні враження від засідання. У майбутньому кафедра планує проводити заходи даного типу.

Підготувала Тетяна Нікітна, ведуча Круглого столу, студентка 44-І групи

        

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru