Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

03.3Вже стало традицією щорічно в травневі дні проводити Фестиваль азійської культури на факультеті філології та історії. Студенти 4 курсу спеціальності "Історія", які вивчають нову та новітню історію країн Азії та Африки, готують програму з елементами театралізованої постановки, щоб у такий своєрідний спосіб підбити підсумки вивчення цих захоплюючих навчальних дисциплін та популяризувати їх серед інших студентів.

21 травня 2019 року студенти 44-І групи Тетяна Нікітіна, Дмитро Руденко, Єгор Мамчур, Олександр Петрикей, Олександр Швець та Вікторія Лузан представили до уваги глядачів підготовлену ними програму під керівництвом доц. Чумаченко О.А.

Спочатку студентка Тетяна Нікітіна презентувала розповідь про видатного індійського поета і культурного діяча, лауреата Нобелівської премії Рабіндраната Тагора, 6.06.1на завершення якої прозвучала відома пісня на слова Р.Тагора та музику О.Рибнікова «Остання поема» у виконанні Вікторії Лузан та студента 3 курсу спеціальності Історія Владислава Проніна.

03.1Другим номером стала театралізована постановка про сходження на престол у 7 столітті першої жінки-імператриці в історії Китаю У Дзетянь. Студенти змогли передати специфіку її правління та норовливий характер у дещо гротескній формі, зберігаючи при цьому атмосферу суворості азійської деспотії.

Далі перед глядачами виступила запрошена гостя викладач Наталія Баланюк, яка виконала національний індійський танець, зачарувавши всіх своєю майстерністю й грацією.03.2

Ще одним театралізованим дійством стала жартівлива сценка з історії налагодження відносин між Османською імперією часів свого розквіту та Французьким королівством у 16 столітті, коли було укладено перший договір між османами та європейською державою. Тут було все – і пошуки турецьким султаном нової дружини, і витівки великого візира, і конфлікт французького короля з австрійськими Габсбургами, і тема батьків і дітей, і звичайно ж, кохання, а відтак – щасливий фінал цієї історії.

6.06.2Завершили свій виступ студенти запальним танцем під пісню «KissKiss» популярного в Туреччині співака Таркана, який перетворився на танцювальний флешмоб, коли до них почали приєднуватися глядачі з аудиторії, а саме студенти магістратури спеціальності історія, які минулого року проводили аналогічний фестиваль.

Хочу подякувати студентам 44-І групи за вдалу підготовку й проведення свята азійської культури, а також усім, хто долучився до цього дійства!

Підготувала: доцент, канд. іст. наук Олена Чумаченко

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru