Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

15.06У травні 2019 р. відбулася щорічна подія для викладачів та студентів-істориків Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка – вийшов п’ятий випуск збірника наукових праць «Студентські історичні студії».

У порівнянні з попередніми випусками в збірнику розширена рубрикація та проблематика досліджень до восьми розділів.

Так, у традиційній рубриці «Історія України» представлено статті, що присвячені актуальним проблемам соціально-економічного та суспільно-політичного характеру другої половини ХVІІ – ХХ ст.

У свою чергу читач рубрики «Всесвітня історія», зможе «мандрувати» країнами Сходу та Америки.

У звичній для читача нашого збірника рубриці «Спеціальні історичні дисципліни» знов репрезентовано студентські дослідження із проблем епістології, іконографії та історичної метрології.

Збережено невелику рубрику «Джерелознавство», яка представлена розвідками з питань вивчення інформативного потенціалу актових документів.

Вперше з’явилася рубрика «Історіографія історії України».

Із приємністю зазначаємо, що в нашому збірнику знову з’явилася призабута рубрика «Студенти публікують документи», в якій студенти репрезентували нагородні листи своїх рідних – учасників Великої Вітчизняної війни.

У розділі «Історичне краєзнавство» розміщено статті, що присвячені історії Чернігово-Сіверщини від княжої доби до сьогодення.

У постійному тематичному блоці під назвою «Методика викладання історії» розкрито актуальні питання вивчення історії в школі.

Доречно наголосити, що всі матеріали п’ятого випуску «Студентських історичних студій» перевірені програмою «Антиплагіат». Редакцією збірника до друку приймалися лише дослідження, рівень унікальності яких становить 70% й більше, що відповідає вимогам, які висуваються до такого виду наукових праць. Зрозуміло, що структура розвідок є спрощеною, тоді як наповненість статей відповідає вимогам до такого типу досліджень.

Редакція видання сподівається, що кожний читач збірника знайде теми дослідження, які не злишать його байдужим до Кліо.

ЧИТАТИ

Вікторія Абакумова, завідувач кафедри,

доктор історичних наук, професор

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru