Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

9.12.2Уже стало традицією проводити у школах в грудні кожного року «Всеукраїнський тиждень права». Цього року це відбулося вже в одинадцятий раз. Протягом тижня у кожній школі України учням проводили виховні години, лекції та семінари правового змісту.

 

Завданням тижня права є сприяння формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань учнів шкіл щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав та обов’язків у різних сферах життя.9.12.1

Сьогодні одним із головних завдань сучасної школи є вміння учнів правильно робити висновки із отриманої інформації. Це стосується і правових знань, які учні шкіл як правило нездатні самостійно систематизувати. Отримані знання на уроках правознавства, учням недостатньо для формування цілісної картини правових знань. Саме тому кожного року в Україні проходить «Тиждень права», який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

У рамках «Тижня права» в Глухівських загальноосвітніх школах № 1, №2, №3 і №6 було проведено правові виховні заходи, студентами 44-і групи кафедри історії, правознавства та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету.

Зокрема, у 8-А класі ЗОШ №1 студентки А. Колієнко, В. Шустерук та Д. Бихова провели виховний захід на тему «Права людини понад усе». Захід було спрямовано на засвоєння знань учнів про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про органи державної влади України, зокрема законодавчі, їх функції та повноваження, а також виховання в учнів почуття патріотизму поваги до рідних, однокласників та учителів.

9.12.3У 9-Б класі Глухівської

9.12.4ЗОШ №2 студенти В. Пронін, Л. Воробйова та О. Андрущенко мали змогу провести з учнями виховну бесіду на тему «Твої права та обов'язки у школі». Головне завданням виховної бесіди, розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

 

З учнями 8-А класу Глухівської ЗОШ №3 студенти А. Бородін, Н.Поскрипко та О. Мозговий провели виховну годину на тему «Твої права. По сторінках Конвенції ООН про права дитини». Захід було спрямовано на розширення знань учнів про права дитини.

9.12.9


9.12.5

 

 

 

 

6-В клас Глухівської ЗОШ №6 з виховним заходом "Свободи та обов’язки громадянина", відвідали студенти С. Татарченко, Д. Лобода та М. Самощенко. Змістом заходу було передбачено розвивати в учнів уміння орієнтуватися в українському законодавстві, навчати учнів швидко аналізувати проблему та ухвалювати рішення.

9.12.7

Проведені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вдосконаленні своїх знань у сфері права, допомогли сформувати в учнів правові почуття, зайняти активну позицію у правовій сфері.

 

Публікацію підготував студент, що

розповідав про свободи та обов’язки громадянина

учням ЗОШ №6

Татарченко Сергій)))

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru