Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

08.01Вже вшосте вийшов друком випуск збірника наукових праць «Студентські історичні студії».

У порівнянні з попереднім виданнями в ньому змінена наповненість рубрикацій досліджень. Так, у традиційному розділі «Історія України» представлені статті, що присвячені актуальним проблемам суспільно-політичної, церковної історії, правової думки доби Гетьманщини та Російської імперії.

Вперше репрезентовано спеціальну рубрику «Мікроісторія», в статтях якої вивчається доля простої людини на фоні карколомних подій ХХ ст.

Читач розділу «Всесвітня історія» зможе ознайомитися з особливістю колонізації Сибіру в ХVІ – ХVІІ ст., з дипломатичним протистоянням та співпрацею європейських та азійських гравців в ХІХ – ХХ ст.

Істотно розширено рубрику «Джерелознавство», яка пропонує 29 досліджень. Вони розкривають актуальні питання вивчення актової документації, спогадів, періодичної преси та усних джерел. Допитливому читачеві варто звернути увагу на студентські дослідження із осмислення інформаційного потенціалу мемуарів, які дозволяють відчути людину дореволюційної доби (М. Костомаров), революційних потрясінь 1918 р. (П. Скоропадський), радянської епохи та Другої світової війни (М. Шкварко, Я. Овад та ін.).

У тематичному блоці «Методика викладання історії» студенти проаналізували ігрові форми організації роботи на уроках історії, особливості роботи з наочністю на заняттях, охарактеризовано актуальні питання організації самостійної роботи учнів та ін.

Наголошуємо, що всі матеріали шостого випуску «Студентських історичних студій» перевірені програмою «Антиплагіат». Редакцією збірника до друку приймалися дослідження, рівень унікальності яких сягає 70% й більше. Зрозуміло, що структура розвідок є спрощеною, тоді як наповненість статей відповідає вимогам до такого типу досліджень.

Редакція видання сподівається, що зацікавлений читач збірника не тільки долучиться до славного минулого рідного краю, Батьківщини, але й буде прагнути наслідувати творчий шлях М. Костомарова, М. Грушевського та інших знаних українських учених.

Вікторія Абакумова,

завідувач кафедри історії,

правознавства та методики навчання,

доктор історичних наук, професор

ЧИТАТИУникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru