Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 8–9 квітня 2020 р. відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з історії та археології, що проводився на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

За умовами конкурсу від навчального закладу можна було подати 3 роботи. Неймовірно, але всі надіслані роботи глухівчан вийшли до фіналу!

Статистика свідчить, що з 111 робіт із 62 закладів вищої освіти до фіналу пройшли 28 робіт. Є 3 навчальних заклади в Україні, які мають по 2 фіналіста – це Острозька академія, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

На цьому статистичному фоні приємно відзначити, що єдиний навчальний заклад в Україні – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка – має трьох фіналістів!

Це Нікітіна Тетяна, магістрантка (керівник – Крижанівський В.М.), Кащенко Валерія, студентка 3 курсу (керівник – Чумаченко О.А.), Лобода Дмитро, студент 4 курсу (керівник – Абакумова В.І.). Галузева конкурсна комісія визнала їх переможцями і нагородила дипломами ІІ ступеня і ІІІ ступеня.

Висловлюємо подяку авторам конкурсних робіт та їхнім наставникам за креативність ідей наукового пошуку, а також бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення й здоров’я!

16.04

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru