Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

2.04 4Міжнародне спіробітництво в сфері науки й освіти є невід’ємним складником діяльності Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Зокрема, університет реалізовує низку міжнародних грантових проектів одноосібно або спільно з навчальними установами інших країн. Одним з таких є проект кредитної мобільності студентів та викладачів Erasmus+, що здійснюється у партнерстві з Університетом Афьон Коджатепе (м. Афьонкарахісар, Туреччина).

2.04 52

2.04 21

18–22 березня 2019 р. доцент кафедри історії, правознавства та методики навчання Олена Чумаченко та декан факультету педагогіки і психології Людмила Цюкало взяли участь в даному проекті, відвідавши Університет Афьон Коджатепе. Програма візиту передбачала, насамперед, підготовку та проведення навчальних занять, тож викладачі прочитали по 4 лекції (по 8 год.) студентам факультету освіти. Викладання здійснювалося англійською мовою в інтерактивній формі з використанням мультимедійного забезпечення. Тематика лекцій Чумаченко О.А. – "Вступ до європейської інтеграції: історія та сучасність". Додатковим бонусом до лекцій стала презентація ГНПУ та історичних пам'яток м. Глухова. Студенти проявили велику зацікавленість поданим матеріалом, ставили питання, активно взаємодіяли з лектором.

В рамках візиту відбулася зустріч з деканом факультету освіти – професором GurbuzOcak, під час якої обговорювалися особливості навчання студентів – майбутніх вчителів, перспективи подальшого співробітництва університетів. Міжнародний відділ організував ознайомчу екскурсію містом Афьонкарахісар та університетським кампусом – величезною територією з багатьма сучасними навчальними корпусами, конференц-залами, готелем, спортивним комплексом, їдальнями тощо.

2.04 7

Чумаченко О. А. і Цюкало Л.Є. також взяли активну участь в науковому житті Туреччини, а саме – представили наш університет на Третьому Міжнародному конгресі науки та освіти (ICSE), який відбувався в Афьонкасахісарі 21–24 березня 2019 р. Вони керували роботою секцій та презентували англійською мовою доповіді на теми відповідно «Формування Європейської безпекової та оборонної політики й проведення антикризових операцій» та «Візуальне тестування визначення деяких мінералів», відповідали на питання та брали участь в дискусіях.Крім численної наукової еліти з Туреччини, на Конгрес приїхали науковці з Канади, США, України, Індії, Таїланду, Сомалі та ін., з деякими науковцями були зав'язані професійні контакти.

2.04 81

За результатами роботи викладачі отримали сертифікати Erasmus+ про участь в проекті, сертифікати ICSE про головування на сесіях конгресу та сертифікати ICSEпро виголошення усних доповідей на конгресі.

2.04 3

 2.04 6

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru