Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

shev4enko2017

На початку жовтня на факультеті філології та історії традиційно проводяться урочистості з нагоди відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка. Конкурс проводиться з метою підняття престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

Цьогоріч на урочистості завітали наймолодші шанувальники Кобзаревого слова – учні загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області, учасники літературної студії «Джерельце». Керівник: Громак Наталія Вікторівна. У виконанні студійців звучала авторська поезія та художні твори Т. Шевченка.

Поезія Тараса Шевченка донині надихає митців, є тим джерелом, яким живиться їхній талант. Члени літературної спілки «Слово» не є виключенням. Вони репрезентували свої поетичні здібності, зачитали власні твори про Кобзаря.

За сім років існування конкурсу студенти нашого вузу – учасники мовно-літературних змагань – загалом продемонстрували високий рівень знань і виявили не лише фахову підготовку, а й креативність у розв’язанні конкурсних завдань. Серед довженківців є переможці ІІ етапу і учасники ІІІ етапу конкурсу. Своїми враженнями про участь і перемоги ділилася студентка-магістрантка першого курсу Іллєнко Аня.

Перший етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка буде проведений 25 жовтня 2017 р. Його учасниками можуть стати студенти усіх факультетів університету. Організаційним комітетом та журі конкурсу розроблено завдання, критерії оцінювання творчих робіт, що враховують специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом та мовно-літературну підготовленість конкурсантів.

Тож запрошуємо студентів гуманітарних і негуманітарних спеціальностей до участі у конкурсі. Бажаємо якнайкраще продемонструвати рівень знань з історії української літератури, фахову підготовку, проявити свої творчі, креативні здібності, поповнити ряди переможців, підняти рейтинг Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru