Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Така актуальна для майбутніх учителів-словесників тема стала предметом обговорення у форматі ІІ Усеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні». Науковий форум проведено 19–20 лютого 2020 року кафедрою української мови, лвтератури та методики навчання факультету філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Співорганізаторами заходу стали Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Криворізький державний педагогічний університет, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ).

До початку офіційного відкриття конференції робота відбувалася в асинхронному (off-line) режимі у формі електронного листування (e-mail) та шляхом проведення форуму. Пленарне засідання розпочалося з вітального слова, з яким звернувся до учасників конференції Новиков Анатолій Олександрович – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Він налаштував студентство на плідну роботу, наголосив на актуальності обговорюваних на конференції освітянських проблем, запросив долучитися до їх обговорення.

Далі розпочалося інтерактивне спілкування учасників у синхронному режимі (on-line). На пленарному засіданні свої наукові доробки представили магістранти-філологи університетів – співорганізаторів конференції. Секційні засідання об’єднали учасників конференції за актуальними для обговорення напрямами мовно-літературної освіти, а саме: актуальні проблеми сучасної лінгвістики, традиції і новаторство в українській літературі, зарубіжна література в просторі культури й цивілізації, актуальні проблеми методики викладання філологічних дисциплін, сучасні педагогічні технології в дошкільній лінгводидактиці, сучасна початкова освіта в контексті реалізації ідей Нової української школи, здобутки та перспективи іноземної філології, інноваційні процеси реформування вищої педагогічної та загальної середньої освіти в Україні.

Конференція відбулася в атмосфері активної, плідної співпраці, діалогу. Студенти у своїх виступах, в обговоренні представили професійну творчість учителя-словесника в інноваційних вимірах, висвітлили актуальні питання методики навчання української, зарубіжної літератури та лінгводидактики.

Змінюймо освіту разом!

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru