Ткаченко Наталія Миколаїна

Ткаченко Наталія Миколаївна

Кандидат педагогічних наук, доцент

У 2000 закінчила Глухівський державний педагогічний інститут імені С. М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Початкове навчання та іноземна мова (англійська)». Кандидат педагогічних наук з 2011 року. Захистила дисертацію на тему: „Підготовка майбутніх учителів початкових класів до проектування позаурочної виховної діяльності” у спеціалізованій вченій раді у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, м. Київ.

Нагороджена почесними грамотами управління освіти науки обласної держадміністрації, грамотами та подяками ГНПУ імені Олександра Довженка за значні досягнення в науковій, науково-методичній роботі, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців, організацію і проведення наукової роботи серед студентської молоді.

Має понад 20 публікацій, є автором 4 навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів.

Коло наукових інтересів: професійно орієнтована підготовка майбутніх учителів іноземних мов; проблеми міжкультурної комунікації.

Під її керівництвом працює проблемна група студентів, наукові здобутки яких неодноразово представлялись для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (2013, 2014), у конкурсі ессе «Багато мов - один світ» (ManyLanguages, OneWorldEssayContest) (2014), що проводився за ініціативи ООН та центрів вивчення англійської мови ELS; у кoнкypcі нaiннoвaцiйнycтaттю, ece„Сталий poзвитoк” (sustainabledevelopment) в рамках проекту „Науковий дебют 2014” (Польща).

Викладає навчальні дисципліни:

• Вступ до спеціальності;
  • Ділова англійська мова;
  • Методика навчання іноземної мови
  • Сучасні технології навчання іноземних мов;
  • Аудіовізуальне аудіювання.

Здійснює керівництво курсовими,  дипломними роботами з курсів: «Методика навчання англійської мови» та творчими роботами слухачів курсів підвищення кваліфікації.