Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Shevchenko

 Шевченко Юлія Володимирівна

вчитель вищої категорії Глухівської загальноосвітньої 
школи l-lll ступенів №1, старший вчитель.  Закінчила у 2002 роціГлухівський державний педагогічний інститут 
імС.МСергеєва- Ценськогофакультет початкової 
освітикваліфікаціявчитель початкових класіввчитель 
іноземної мови (англійської)

 

 

 

FB IMG 1636721312735 1

Левік Тетяна Петрівна

вчитель англійської мови Глухівської загальноосвітньої 
школи l-lll ступенів №3, старший вчитель.  ФОП "Study Island".

 

 

 

 

 

   

Kochubei

Кочубей Наталія Павлівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. У 2012 році закінчила аспірантуру Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю 13.00.02 – теорія і методика навчання: германські мови. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Методика інтерактивного навчання англійського діалогічного мовлення молодших школярів” у Київському національному лінгвістичному університеті. Автор підручників для навчання дітей англійської мови.

 

 

 

Zaremska

Заремська Іванна Мечиславівна 

кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Із 2009 року працює викладачем у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.
У 2010-2013 рр. навчалась в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. 

 

 

 

Zadorozhna1

Світлана Задорожна (Максимчук - Макаренко) 

кандидат філологічних наук. Навчалась в аспірантурі Глухівського НПУ ім. О. Довженка у 2013-2016 роках.Захистила кандидатське дослідження в національному університеті ім. М. Драгоманова (Київ) за спеціальністю 13.01.01 - Українська література. Тема дисертації: "Типологія жіночих образів у літературній спадщині Олександра Довженка".

Шерудило Андрій Васильович

кандидат педагогічних наук, доцент, директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Глухівського НПУ ім. О. Довженка

 

Dudukova

Дудукова Світлана Володимирівна 

завідувачка сектору стандартизації продукції льону і конопель Інституту луб'яних культур НААН. Закінчила у 2002 році Глухівський державний педагогічний університет, факультет початкової освіти, кваліфікація - вчитель початкових класів, вчитель іноземної мови (англійської).

  

 

 

 

 

 

 

Pylypenko 2Пилипенко (Самойленко) Тетяна Петрівна

вчитель англійської мови в КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 ім. Берестовського. Учитель вищої категорії. У 2001 році закінчила Глухівський ДПУ за спеціальністю вчитель початкових класів та англійської мови.

 

 
 
 
 
 
 

 

FB IMG 1636721258876

Мєшкова Ольга Степанівна

вчитель вищої категорії, вчитель початкових класів у Глухівській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №2.
Закінчила у 2003р. Глухівський державний педагогічний університет, кваліфікація:вчитель початкових класів,вчитель  мови(англійської) у початкових класах.

 
 
 
 
 
 
 
 

Pavlova 2

Павлова Алла Анатоліївна 

учитель англійської мови ІІ категорії  Глухівської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №6. Закінчила у 2005 році  Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)» та здобула кваліфікацію вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури.

 
 
 
 
 

Kardashova

Кардашова Наталія Валеріївна

вчитель англійської мови у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6. Закінчила у 2006 філологічний факультет Глухівського державного педагогічного університету, кваліфікація: вчитель української мови і літератури та мови і літератури (англійська)

 
 
 
 
 
Mukhailenko

 Михайленко Оксана

вчитель англійської мови в Полошківському НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tretiak

Третьяк Наталія 

учитель англійської мови та зарубіжної літератури у КЛПЗ СОР «ШОДПС» (2009-2020 рр.), з 2020 – учитель англійської мови у Шосткинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8.

 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 

NechyporenkoНечипоренко Тетяна 

вчитель англійської мови та зарубіжної літератури у Коршачинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Білопільського району Сумської області (2009-2019 рр.). Із 2019 року переведена до Річківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», а нині – Річківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Річківська ОТГ Сумського району. Сумської області). 

 

 

 

 
 
 
 

Oliinyk

Олійник Юлія 

вчитель англійської мови у Красилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, нині – Красилівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 2012 року.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piskun

Піскун Тетяна 

вчитель англійської мови у Тиницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (2009-2021 рр.). Нині – головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Serhienko 2

 Сергієнко Людмила

вчитель англійської мови у Броварському навчально-виховному комплексі після закінчення Глухівського НПУ ім. О. Довженка у 2009 р. Педагогічне кредо: «Найважливіше у педагогічній діяльності – це гармонія у стосунках із учнями, їхніми батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення». 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lahuta

Оксана Лагута

учитель у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6, обожнює свою роботу і дітей. Призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kurhan

Курган Дар’я 

учитель англійської мови та зарубіжної літератури у
Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною
підготовкою (із 2009 року).

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Dzekelev

Дзекелев Роман Євгенійович

вчитель англійської мови у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3. У 2012 році закінчив Навчально-науковий інститут гуманітарної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за фахом "Вчитель української мови, української мови, англійської мови та зарубіжної літератури".

 
 
 
 

Hurets

Гурець Андрій Васильович

асистент кафедри української мови та літератури, методик викладання (після випуску), спеціаліст Молодіжного центру виховного відділу (до 2018 р.) Нині –менеджер проєктів Департаменту заходів Одеської кіностудії. У 2012 році закінчив Навчально-науковий інститут гуманітарної освіти Глухівського НПУ ім.О.Довженка, спеціальність - Українська мова і література. Мова і література (англійська).

 
 
 
 
 
Zubar

Зубар Катерина Сергіївна

вчитель англійської та німецькой мов  Шосткинськой спеціалізованої школи I ступеня № 13. Закінчила у 2016 році Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської (німецької) мови та зарубіжної літератури.

 
 
 
 
 
 
Samoha

Самоха Катерина Федорівна

вчитель англійської мови ІІ категорії, секретар педагогічного об’єднання класних керівників школи та класний керівник 6-Д класу закладу загальної середньої освіти №281 міста Києва, Святошинського району. У 2016 р. закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка та здобула ступінь бакалавра за напрямком підготовки Філологія (Англійська мова) здобула кваліфікацію вчитель англійської мови та світової літератури. У 2017р. одержала диплом спеціаліста і здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст спеціальність 014 Середня освіта спеціалізація 014.02 Середня освіта  (Мова і література (Англійська)) професійна кваліфікація вчитель англійської мови, світової літератури та другої іноземної мови (німецької).

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Myronenko

Мироненко Олена Олександрівна

вчитель англійської мови КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. У грудні 2018 закінчила магістратуру Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Тема магістерської роботи «Інтерактивний підхід у навчанні англійської мови учнів старшого шкільного віку».

 
 
 
 
 
 
 
 
Babaskina

Бабаскіна Ірина

викладач онлайн курсу англійської мови, у 2020 році реалізувала проєкт із самостійного вивчення турецької мови (YouTube канал). У 2019 році була учасницею програми міжнародного обміну студентами Erasmus (Туреччина). Закінчила Глухівський національний педагогічний університету імені Олександра Довженка за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) у 2019 році.

  

 
 
 
 
 
 

Scherbakova

Щербакова Дана Костянтинівна

керівник департаменту міжнародних зв’язків, головний методист та викладач англійської мови Київської Академії перукарського мистецтва.  Закінчила Глухівський національний педагогічний університет у 2019 році за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), кваліфікація: викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

  
 
 

Prokhorenko

Прохоренко Ольга Олексіївна

асистент учителя та учитель англійської мови у Комунальній установі "Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25". У 2019 р. закінчила Глухівській національній педагогічний університет ім. О. Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та зарубіжної літератури.

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Saenko

Саєнко Ангеліна Олександрівна

педагог-організатор Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Закінчила у 2018 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури (ОС «Бакалавр»), у 2019 році здобула освітній ступінь «Магістр».

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radchenko

Радченко Олена Вадимівна

вчитель, керівник гуртка англійської мови ФОП Левік Т.П. «Острів знань». Закінчила у 2018 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури (ОС «Бакалавр»), у 2019 році здобула освітній ступінь «Магістр».

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

96763122 179784686814706 2106454804673855488 n 2

Тропак Дар’я Вікторівна

вчитель зарубіжної літератури Конотопської санаторної школи-інтернату. Закінчила у 2018 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури (ОС «Бакалавр»), у 2019 році здобула освітній ступінь «Магістр».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FB IMG 1634379024758

Станицька Катерина Сергіївна

Старший лаборант, викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Здобула освітній ступінь «Бакалавр» на базі факультету філології та історії за фахом Філологія (Мова і література (Англійська)) у 2018 році з присвоєнням кваліфікації: вчитель англійської мови та світової літератури, та освітній ступінь «Магістр» за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Мова і література (англійська))» у 2019 році, кваліфікація: магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

 
 
 
 
 

117231894 649117452696656 1826474654212850145 n

Подвезько Олена Миколаївна

соціальний педагог Ворожбянської НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, с. Ворожба Лебединського району. Закінчила у 2019 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії.

 
 
 
 
 
 
 
 
Miroshnychenko
Мірошниченко Карина Володимирівна

IT-рекрутер. Закінчила у 2020 році Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

 
 
 
 

Horeniul

Горенюк Наталія Павлівна

вчителем англійської мови у Козлівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вінницької області. У 2020 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

 

 

 

Buhai

Бугай Владислав Миколайович

контент-менеджер новинного Telegram-каналу "OWL News". Закінчив у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти, викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

 
 
 
 
 
Shkirko
Шкірко Олександра Юріївна

вчитель, спеціаліст другої категорії Глобинської філії "ЗОШ І-ІІ ступенів імені Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко №4" Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Закінчила у 2020 році Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти, викладач англійської мови та світової літератури, соціальний педагог у закладах освіти.

 
 
 
 

Ruzhenko

Руденко Наталія Сергіївна

вчитель початкових класів, ЗОШ І-ІІІ ступенів №150 м. Києва. Закінчила у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за спеціальністю Середня освіта (Мова і література(англійська)), кваліфікація: Магістр із середньої освіти, викладач англійської мови та світової літератури. соціальний педагог у закладах освіти.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ohoorodnyk

Огородник Анна Андріївна

вихователь Конотопської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. Закінчила у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trochymenko

Трохименко Ольга Володимирівна

секретар Глухівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №6. Закінчила у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

 
 
 
 
 
 
 
  

Meleshko

Мелешко Лілія Олександрівна

молодий спеціаліст (вчитель) КЗ «Есманська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Закінчила у 2021 році Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Науково-навчальний інститут філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури, другої іноземної мови (німецької).

 

 

 

 

Шумейко Антоніна Миколаївна

вчитель англійської мови Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша. У 2020 р. закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Бісюк Юлія Олександрівна

вчитель англійської та німецької мови Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2. Закінчила у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru