Снимок.JPGСнимок5.JPG

Переможців конкурсу оголосили на підсумковій науково-практичній конференції, що відбулася 17 березня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, який згідно наказу МОН України визначено базовим ВНЗ з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».

Загалом участь у підсумковій конференції взяли представники 15 вищих навчальних закладів України.

Вітаємо переможців та їх керівника, бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!