26 квітня 2021 студенти Глухівського НПУ ім. О. Довженка мали нагоду зустрітися онлайн з Вольфом Бльомерсом, почесним професором університету й просто надзвичайно цікавою особистістю. Перш за все, учасники зустрічі згадали про сумну дату Чорнобильської катастрофи та її сприйняття в обох країнах. Але головними темами двогодинного спілкування були інтердисциплінарність, вивчення іноземних мов та подорожування.

Слід зазначити, що В. Бльомерс заохочував студентів до спілкування навіть незважаючи на можливі мовні помилки. В підсумку, студенти та гості зустрічі встигли обговорити багато різнопланових питань, розмова була жвавою та надзвичайно інформативною. Такі зустрічі є корисними для вивчення іноземних мов у європейському контексті та сприяють вдосконаленню комунікативних навичок майбутніх вчителів.

Посилання на запис зустрічі: https://www.youtube.com/watch?v=NapJNqdKY_4