МОЛОДА НАУКА

31 березня 2016 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулася подія, яка вчергове довела, що молоде студентське покоління має потужний потенціал для розвитку вітчизняної науково-методичної думки.

Свого часу Д. Менделєєв сказав: “Наука нескінченна, в ній з кожнем днем з’являються нові й нові завдання, і університетська освіта має прагнути збудити бажання зробити свій внесок до скарбниці науки”. Можливість “поповнення скарбниці науки” отримали учасники звітної науково-практичної конференції студентів, магістрантів “Актуальні проблеми освіти і науки у світлі євроінтеграції”.

Тісна і плідна співпраця викладачів кафедри іноземних мов та методики викладання із студентами була відображена у виступах учасників секції іноземних мов та методики викладання.

Варто зазначити, що виступи студентів на секційних засіданнях довели ґрунтовність науково-методичної їх підготовки та бажання представити результати наукових пошуків. Теми виступів та їхній зміст відзначалися актуальністю та дочасністю. Виступи студентів супроводжувалися мультимедійними презентаціями, що, в свою чергу, сприяло різнобічному висвітленню тем доповідей і залучало слухачів до активної дискусії.

Крім студентів факультету філології та історії, на секції були представлені доповіді й учасників з інших факультетів, оскільки викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання забезпечують навчання іноземної мови й на інших факультетах університету.

Конференція – це теж змагання, інтелектуальне, а в будь-якому змаганні головне – це участь. Однак, переможці в цьому “змаганні” також є.

Отже, перше місце на секційному засіданні іноземних мов та методики викладання посіла студентка 22-А групи Д. Щербакова, яка, представила доповідь “Застосування розмовних конструкцій на уроках англійської мови в загальноосвітніх школах” англійською мовою. Друге місце “виборола” студентка 32-А групи В. Шевцова із достоту актуальною темою “Структура лексико-семантичного поля “Комп’ютерні технології в англійській мові”, а третє місце посіла студентка 32-А групи І. Бабаскіна із доповіддю, присвяченою дослідженню ідіостилю письменника, – “Індивідуальний стиль письменника та мовні засоби його вираження”.

Доповідачі, викладачі та слухачі конференції створили приємну атмосферу науково-навчального діалогу, обміну думками та новими ідеями.

Бажаємо учасникам конференції подальших творчих пошуків і високих результатів та досягнень!

Викладачі кафедри іноземних мов та методики