vb1.jpgvb4.jpg

Чарівний світ англійської мови

Вивчення англійської мови набирає все більшої популярності як серед учнівської, так і серед студентської молоді. І держава підтримує цей інтерес, оголосивши 2016 роком англійської мови в Україні.

42-А група факультету філології та історії  Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка разом з викладачем вже має традицію щороку проводити незвичайні заняття у формі рольової гри, кожного разу обираючи нову тему. Цього навчального року вчергове викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання і студенти мали можливість зануритися у світ музики та традицій народів світу, представлених англійсьvb3.jpgкою мовою. Глядачі познайомилися з цікавинками зі світу музики: різноманіттям музичних інструментів, взаємозв’язком психології та музики тощо. Особливо цікавою виявилась гра  на знаходження в свідомості людини асоціацій музики з певними подіями з життя. vb2.jpg

Весільні традиції різних країнах світу, світова статистика щодо розлучень, особливості  чайних традицій в різних куточках світу не залишились поза увагою студентів. Але родзинкою заходу стали незвичайні традиції народів, зокрема, фестивалі в Іспанії, Індії та Південній Кореї. Студенти в національних костюмах представили останню та найцікавішу інформацію про такі незвичайні свята, які вже стали національними символами.

І глядачі, і учасники заходу залишилися надзвичайно задоволеними і сподіваються на такі зустрічі і в майбутньому.