Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Як студенти волонтерами працювали….

ексукрс.jpg 

Англійська мова є загальновизнаною мовою міжнародного спілкування. Її популярність і затребуваність фахівців, які вільно нею володіють, незмінно зростають. Вільне володіння передбачає здатність її розуміти й коректно висловлюватись в реальних життєвих ситуаціях.

Для отримання навичок сприйняття мови на слPKe7h71PBvc.jpgух та підвищення вже досягнутого якісного рівня володіння мовою безперечно важливим є спілкування з її носіями.

Саме з цією метою 18-19 квітня 2016 року найактивніші студенти факультету філології та історії, майбутні фахівці у галузі англійської мови, в якості волонтерів долучилися до роботи Національної аграрної конференції «Як успішно впровадити аграрну реформу в Україні», яка відбувалася за ініціативи міського голови Глухова Мішеля Терещенка в рамках української колегії. Q1n92BpQgIY.jpg

Серед учасників заходу - Джордж Кент, заступник голови місії США; Ніколя Перен, радник з питань сільського господарства Посольства Франції; Christophe Hillairet президент Агропромислової палати Франції; Ange Loing, керівник Асоціації молодих аграріїв Франції, Жан Жак Ерве. академік Академій аграрних наук Франції та ін.

Студенти супроводжували гостей під час агроексурсії підприємствами області з відвідуванням історичних місць, а також допомагали у вирішенні побутових ситуацій.

CoALfR1tDcE.jpgВолонтери отримали чудову нагоду поговорити англійською як з носіями мови, так і з тими, для кого вона теж є іноземною. Майбутні фахівці були тією ланкою, що зв’язувала українців з американцями, німцями, французами. Кожен з них будував міст дружби і розуміння, що в сучасному світі є надзвичайно важливим. Молоді люди вкотре переконалися у важливості якісного опанування англійської мови як мови міжнародного спілкування 2WTZiRv6CWU.jpgв різних галузях, і отримали яскраві враження від спілкування з новими цікавими людьми. Незабутні емоції вони надовго збережуть у своїх серцях. Тепер студенти ФФІ з нетерпінням чекають на нові можливості.

2.jpg 

Ps В рамках свого візиту до Глухова заступник голови місії США в Україні Джордж Кент відвідав університет з метою живого спілкування з ректором і студентами. Міжнародний діалог про життя, «наше» і «їхнє» виявився плідним і цікавим для всіх учасників зустрічі. Гість проявив себе надзвичайно приємною у спілкуванні особистістю з широкими поглядами на світ та події. А всі бажаючі могли отримати відповіді на будь-які питання з перших вуст. 1.jpg

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru