20160412_114750.jpg

image-6e6e43e1dc21b1819f7d8d3ad4d68c54f7f6058c7b302cb671fd71afe9119248-V.jpg

Відкриття народжуються там, де закінчуються знання вчителя й починається нове знання учня

К.Федін

Нова освітня парадигма відкриває можливості для глибокого пізнання навчального матеріалу студентами  і всебічного розвитку їх особистісних якостей. Основною ж вимогою до застосування нових освітніх стандартів є, безперечно, готовність педагога до нововведень у навчальному процесі. Як зазначали видатні педагоги, нудьга на занятті — один із найнеприємніших недоліків педагогічної праці, який важко усунути.

Відтак, зрозуміло, що стандартні форми роботи на занятті, а, відтак, і самі традиційні форми проведення занять у вищому навчальному закладі перестають бути цікавими для сучасного студента.

Викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання запроваджують до процесу навчання “Іноземної мови за професійним спрямуванням”  не лише нетрадиційні форми подачі матеріалу, але й змінюють форми проведення занять.image-6a43ab3c953869c696b3f9c11e2ee6eba809d166449f1c73257e0e4fbd75e55b-V.jpg

Так, Заремська І.М. провела тематичний семінар на тему : “GLOBAL PROBLEMS OF MANKIND” (“Глобальні проблеми людства”) зі студентами  12-Б групи факультету природничої та фізико-математичної освіти.

Для організації семінару студенти самостійно добирали не лише фактичний матеріал, але й створювали мультимедійні презентації та відеофрагменти, які супроводжували доповіді учасників. Спеціальність, що здобувають студенти цього факультету, передбачає знання і застосування професійної іншомовної лексики, а така робота якраз і спрямована на розширення індивідуального іншомовного тезаурусу студента.

Оскільки заняття з іноземної мови спрямовані на формування іншомовної компетентності студентів, то Павлова А. А. організувала заняття-драматизацію на тему “Three Little Pigs” (“Троє поросят”) зі студентами факультету дошкільної освіти.

Здобуті знання і вміння студенти будуть застосовувати у своїй майбутній професійній діяльності, адже вивчення іноземної мови зараз починається з дошкільного закладу.

Підготовленість студентів, їхня активність та бажання представити свої доповіді чи ролі свідчить про те, що вони справді захоплені такою працею, а значить – майбутнє за індивідуальністю та креативністю!