v6.jpg

Випуск слухачів довузівської підготовки

Доброю традицією стало вручення сертифікатів слухачам довузівської підготовки, які упродовж шести місяців під керівництвом досвідченого викладача кафедри іноземних мов та методики викладання Бутової В.О. готувалися до складання державної підсумкової атестації з англійської мови.

vc3.jpg

Знання, отримані під час навчання, стануть майбутнім абітурієнтам у нагоді і при вступі до вищих навчальних закладів України, зокрема нашого славетного вишу.

q.jpgЗберігаючи кращі педагогічні традиції, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка відкриває перед абітурієнтами двері у майбутнє. Він іде в ногу з часом, забезпечуючи ґрунтовною освітою молоде покоління, даючи змогу сповна розкрити свій потенціал та самореалізуватися.b2.jpg

Ткаченко Н.М., завідувач кафедри

іноземних мов та методики викладання