Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

IMG_9584.jpgIMG_9645.jpg

 

16 листопада 2015 року Президентом України був підписаний Указ № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Це означає, що у 2016 році вивченню іноземної мови має приділятися більше уваги. За словами Петра Порошенка, володіння мовою міжнародного спілкування вкрай необхідне українцям, адже це розширює доступ громадян до світових можливостей освіти, культури та економіки. Без володіння українцями англійською мовою на належному рівні неможлива інтеграція України до наукового, економічного та політичного простору.

 

 

Рік англійської мови передбачає комплекс заходів для активного вивчення громадянами англійської мови. Саме з цією метою 12 травня 2016 року студенти 12-А групи факультету філології та історії Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка організували захід, присвячений святкуванню Великодня в різних країнах світу, а саме: Великій Британії, Австралії, Германії, Франції, Польщі, Україні, Греції, США, Ісландії, Італії, Індії та інших країнах.

 

Великдень – найважливіше свято християнської церкви, головне свято богослужебного року, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа, Бога-Сина у Святій Трійці, який втілився як людина, щоб надати людству Спасіння.

 

Захід відбувся у формі шоу. Аудиторія представляла собою українську телевізійну студію, де зібралися «гості» з різних країн світу. Для того, щоб краще «вжитися» в роль «громадянина» країни, яку студенти представляли, вони одягли речі, що мали відповідну символіку, та супроводжували розповіді цікавими презентаціями, що допомогло краще осмислити нову інформацію. Захід став чудовою нагодою для студентів, щоб продемонструвати рівень володіння англійською мовою та вдосконалити вже набуті навички спілкування.

 

Роль ведучої, а також автора сценарію належить студентці 12-А групи Ядуті Юлії, яка блискуче впоралася з цими завданнями. Дії групи координувала та корегувала викладач кафедри іноземних мов та методики викладання, куратор 12-А групи, Зайцева Наталія Григорівна.

 

У ході заходу присутні не лише поповнили свої знання цікавою інформацією, але й долучилися до культури різних країн Європи і світу, що ще сьогодні вкрай актуальним з огляду на державну політику. Наприклад, не всі знали, що в США існує весела традиція, коли батьки на Великдень ховають писанки та солодощі, а їхні діти мають віднайти їх. В Америці також дуже популярна великодня гра: катання яєць по похилому газону. Діти змагаються, хто далі і без зупинки зможе покатати своє яйце. У Німеччині великодні яйця «приносить» заєць, до того ж шоколадний. Це має символічний зміст. Заєць ще раз нагадує про весну і віддавна втілює плодючість. Ще одним символом Великодня є ягня, яке являє собою образ безневинно замученого Христа. Нині в Німеччині до Великодня випікають солодкі пироги у формі ягнят. В Індії люди виходять на вулиці на честь Воскресіння Христового і захоплено обсипають один одного кольоровим порошком, вітаючи зі святом. У Франції, коли на Великдень дзвонять у дзвони, прийнято обніматись та цілуватися на знак радості. Окрім традиційних по всій Європі молитов, в Італії існує традиція влаштовувати вистави театралізованого характеру. Ці постановки присвячені життю Христа, його стражданням, смерті і воскресінню. Кожному регіону Італії притаманні власні традиції святкування Великодня. Великдень у Греції державне свято. Відмінна риса грецького Великодня  гучні всенародні гуляння, адже Грецька православна церква робить акцент не на стражданнях Христових, а на радості Його воскресіння. Святкування Великодня триває 40 днів до Вознесіння. Весь цей час віруючі вітають один одного словами «Христос воскрес!», а храми залишаються прикрашеними квітами і червоними крашанками.

 

Ще однією «цікавинкою» заходу стала презентація «How people celebrated Easter many years agо», підготовлена на реальних фото, зроблених наприкінці XIX - на поч. XX ст. Студенти усвідомили масштаби поваги до цього свята Великодня в усьому світі, оскільки і багато століть тому, і нині люди з однаковою пошаною ставилися і ставляться до нього.

 

Захід виявився цікавим, колоритним, пізнавальним та веселим. Присутні отримали масу приємних вражень і змогли зануритися у культурно різноманітне середовище.

 

Зайцева Н.Г., асистент кафедри

 

іноземних мов та методики викладання

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru