22–23 квітня 2021 року відбулися ІХ Всеукраїнські науково-педагогічні читання іноземними мовами з міжнародною участю «The 21st Century Challenges in Education and Science», організовані й проведені кафедрою іноземних мов та методики викладання Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Модераторами зустрічі виступили директор Навчально-наукового інституту філології та історії, кандидат історичних наук, доцент Олена Чумаченко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Оксана Скоробагата, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної педагогіки і психології Віталіна Любива. Захід об’єднав молодих науковців, які презентували результати власних досліджень.

Змістовні доповіді на пленарному засіданні представили Аліна Гордієнко, Анна Євтушенко, Максим Ємельяненко, Інна Моляка, Сергій Лазненко, Анастасія Самофал, Віра Безкоровайна, Олена Підсосонна. Учасникизаходуприємновразилитематичнимрозмаїттямвласнихнаукових пошуків: «Denglish and English borrowings in the modern German language», «Lingual means of expressing negation in the English language», «Phonetic units in Training intending Primary school teachers: stages of learning», «Peculiarities of ESL Teaching in Asia», «Peculiarities of Intertext and Intertextual elements translation», «The absurdity of war theme in the texts by J. Heller and K. Vonnegut».

Організаційний комітет наукового-педагогічних читань іноземними мовами щиро вдячний усім учасникам заходу за плідне наукове спілкування і активну співпрацю!