7 днів (з 7 по 14 жовтня 2018 року) Глухівський НПУ ім. О. Довженка мав честь приймати гостя з Німеччини, досвідченого викладача, координатора Європрограм (бакалаврських і магістерських) у галузі соціальної роботи й інклюзивної освіти, почесного професора нашої Альма-матер Вольфа Бльомерса.

Студенти факультету філології та історії мали змогу бути слухачами нового курсу «Теорія і практика інклюзивної освіти» (22 години) та підвищити рівень розмовної англійської мови.

Викладачі кафедри іноземної мови та методики викладання допомагали організовувати дозвілля шанованого гостя на теренах Глухівщини. Вольф Бльомерс відвідав народознавчу світлицю факультету філології та історії, визначні місця Глухова, а також концерт у Районному будинку культури, присвячений Дню захисників України та Дню Українського козацтва.

Ненадовго залишаючи Україну, Вольф Бльомерс щиро дякував за гостинність, відзначив освіченість, інтелігентність і високий рівень володіння англійською мовою студентів факультету філології та історії.