lek 09.12.2021

9 грудня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася гостьова лекція з елементами дискусії німецькою мовою доктора наук, професора Вольфа Бльомерса (Wolf Bloemers) у дистанційній формі на платформі Google Meet.

Слухачами та активними учасниками зустрічі виступили здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))». Зважаючи на кваліфікацію здобувачів освітньо-професійної програми, необхідним є вільне володіння другою іноземною мовою (німецькою). Лекція з елементами дискусії, як і підготовка здобувачів освіти до неї, стала ефективним мотиваційним фактором для удосконалення мовної компетентності з німецької мови.

Лекція професора Вольфа Бльомерса стосувалася теми «Sehenwürdigkeiten Deutschlands und Weltreisen». Зустріч мала на меті сприяти удосконаленню фахових компетентностей здобувачів освіти шляхом спілкування з носієм мови, долученню до міжкультурної взаємодії, збагаченню знань з культури та історії Німеччини. Матеріал стосувався соціокультурних, міжкультурних і суспільно-політичних питань. Головна увага зосереджувалася на визначних місцях Німеччини (Брандерзькі ворота, Кельнський собор, Боденське озеро, Палац Сан-Сусі, Площа Марієнплац, Вершина Цугшпітце та інші), важливості подорожей та розширення світогляду здобувачів освіти. Варто зазначити, що професор Вольф Бльомерс відвідав велику кількість країн, тому охоче відповів на питання здобувачів освіти стосовно власного досвіду подорожей рідною країною, Україною та світом.

Планується подальша освітня взаємодія з професором Вольфом Бльомерсом з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців, вчителів другої іноземної мови (німецької).

Відео-запис зустрічі розміщений за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=A0bWWsAFk3w

ScreenShot 2

ScreenShot 4