Кадикоа Наталія олодимиріна

Кадикова Наталія Володимирівна

Асистент кафедри

Закінчила Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання»,дворічні курси іноземних мов у Київському міжнародному університеті за спеціальністю «Викладач німецької мови», аспірантуру Київського національного лінгвістичного університету. Тема дисертаційного дослідження«Формування граматичної компетенції майбутніх учителів у процесі самостійної роботи з використанням навчальної комп’ютерної програми (німецька мова після англійської)». Є співавтором колективної монографії «Підготовка вчителя іноземної мови (англійської) для Нової української школи» та 2 навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів («TheoreticalEnglishPhoneticsCourse», «Герменевтичний аналіз та інтерпретація тексту»).

Викладає навчальні курси: Практичний курс другої іноземної мови (німецької); Теоретичний курс другої іноземної мови (німецької); Іноземна мова за професійним спрямуванням.

Коло наукових інтересів: формування граматичної компетентності майбутніх учителів у процесі самостійної роботи; формування культурологічної компетентності майбутнього вчителя іноземної мови засобами сучасних технологій.

Опубліковано понад 20 наукових праць.