Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Слухаймо українське!

Пишімо українською!

Живімо українським!

Любімо Україну!

Саме під таким гаслом 21 листопада відбувся міжфакультетський конкурс-презентація мультимедійних проєктів із риторики.

Глядацькій аудиторії та вимогливому журі (кандидатові педагогічних наук, доцентові, деканові факультету філології та історії Любові Василівні Лучкіній; кандидатові філологічних наук, доцентові кафедри української мови, літератури та методики навчання Ірині Вікторівні Холявко; кандидатові педагогічних наук, старшому викладачеві кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Оксані Володимирівні Заїці; старшому викладачеві кафедри історії, правознавства та методики навчання Ігорю Олександровичу Федорову; викладачеві кафедри іноземних мов та методики викладання Катерині Іванівні Андріїшиній) конкурсанти презентували авторські мультимедійні проєкти. Це дало змогу кожному переконатися в безмежності риторичного слова та багатогранності студентського креативу.

За результатами конкурсу, лідером стала творча команда 32-А групи факультету філології та історії, яку зворушливо представила Анастасія Безбородова. Проєкт «Мовні огріхи» посів перше місце в конкурсному змаганні, здобувши максимальні 50 балів.

Друге місце з результатом 49 балів розподілили дві команди – 44-І група ФФІ (заснований на реальних подіях проєкт «Глухів – моя доля», емоційно презентований Марією Самощенко та Владиславом Проніним, надовго запам’ятається глядачам) та 22-ДО група ФДО (проєкт «Життєві ситуації» у виконанні Жанни Пономаренко, Людмили Деденок та Єлизавети Петракової продемонстрував присутнім можливі шляхи розв’язання конфліктних ситуацій). Від абсолютної перемоги ці дві творчі команди відділив лише один бал, що вказує на високий рівень майстерності конкурсантів.

Третє місце з проєктом «Мережева залежність» дісталося «єдиному потокові» 43-М та 45-Фгруп. Презентаційний виступ цієї творчої команди вирізнявся згуртованістю, злагодженістю, креативністю та наскрізною ідейністю. Саме це дало змогу Ганні Зикуновій, Наталії Зоріній, Юлії Іванюк, Тетяні Кириєнко, Валерії Овчаренко, Наталії Сапутіній та Нікіті Чавлешвілі стати ще й лауреатами в номінації «Проєкт глядацьких симпатій».

Перемогу в номінації «Іншомовна лексика» здобув однойменний проєкт студентів 33-У групи, вдало презентований Іриною Бандуровою та Крістіною Разаковою. Окрім того, саме завдяки цим дівчатам, які були ведучими заходу й чарували присутніх мелодійним співом, у глядацькій залі панувала атмосфера урочистості та зворушливості водночас. Це дало змогу перетворити конкурс-презентацію на концептуально цілісне дійство.

У номінації «Альма-матер» перемогу здобула 43-У група, проєкт якої презентували Ганна Гулакова та Катерина Чайка. Їхній конкурсний виступ одночасно поєднав і любов до альма-матер, і відомості про невпинну зміну мови, і власні проби пера.

Захід, до організації якого долучилися студенти різних груп і факультетів (Нікіта Поскрипко, Влад Пронін (44-І, ФФІ); Дар’я Картава, Роза Панова (61-У, ФФІ), Анастасія П’ятниця (13-У, ФФІ), Дмитро Насеннік (21-Б, ФПФМО); Наталія Сачко, Марія Сміян (33-У, ФФІ) та інші), відбувся в атмосфері творчої співпраці. Студенти декламували, співали, танцювали, демонстрували акторські здібності.

Усі мали змогу вкотре переконатися в тому, що Слово, Мова, Риторика – це нероздільна тріада, яка дає змогу інформувати, пропагувати, міркувати, оцінювати, переконувати, спонукати, дискутувати.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru