22 квітня 2020 року на факультеті філології та історії в дистанційному режимі відбувся захист педагогічної практики студентами-магістрантами 62-А групи. В умовах карантину подія зреалізувалась завдяки використанню онлайн-платформи Zoom. Модератором заходу виступила канд. пед. наук О. М. Скоробагата.

Доповіді здобувачів освіти засвідчили високий рівень підготовки до самостійного виконання функцій класного керівника та вчителя англійської мови і зарубіжної літератури. Магістранти поділилися досвідом проведення уроків, виховних заходів у старшій школі, написання психолого-педагогічної характеристики, налагодження доброзичливого мікроклімату в учнівських колективах.

Підсумкова конференція із захисту практики продемонструвала злагоджену роботу групових керівників, методистів, консультанта з психології зі здобувачами освіти, що сприяла їхньому професійному зростанню, оволодінню ключовими й фаховими компетентностями, формуванню відповідального й творчого ставлення до здійснення освітнього процесу.