Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Кочубей Наталія Паліна

Кочубей Наталія Павлівна

Кандидат педагогічних наук

Закінчила Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти .Українська мова і література та мова і література (англійська)» (2005).

Закінчила аспірантуру Київського національного лінгвістичного університету та захистила дисертацію на тему «Методика інтерактивного навчання англійського діалогічного мовлення молодших школярів» у КНЛУ, спеціальність – 13.00.02 (2014).

Наталія Павлівна підготувала до публікації велику кількість наукових статей, тез доповідей, розробила навчальну комп’ютерну програму для навчання англійського діалогічного мовлення молодших школярів. Є автором навчально-методичного комплексу «Play & LearnEnglish. 1 Form», до якого входять підручник з англійської мови для 1 класу, робочий зошит і посібник для вчителя, та співавтором колективної монографії з методики навчання іноземних мов учнів школи («Навчання іноземної мови в умовах інформатизації шкільної освіти» за заг. ред. Коваль Т. І., 2014).

Викладає навчальні курси: Практичний курс англійської мови; Методика навчання іноземних мов і культур; Література англомовних країн.

Коло наукових інтересів: інтерактивне навчання, англійське діалогічне мовлення,  навчання іноземних мов молодших школярів.

Профіль в Google Академія. 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru