Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

27.09.2017

«Війна і мир в Україні» чи «Війна за мир в Україні». На ці питання намагалися дати відповідь учасники і гості ток-шоу «Право на слово», перший сезон якого стартував 27 вересня на факультеті філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Метою ток-шоу є формування культури політичного спілкування серед студентства та населення міста Глухова, оскільки зараз існує багато розрізнених думок щодо того, що ж конкретно відбувається в нашій державі: АТО, війна, гібридна війна, збройний конфлікт і т.д. Ведучою заходу стала Світлана Максимчук-Макаренко, яка забезпечувала жваву дискусію, спрямовуючи загальний хід заходу.

Розібратися у таких нелегких для нас питаннях зголосилися: кандидат історичних наук, старший викладач Віталій Крижанівський; учасник бойових дій 93 ОМБР, яка захищала донецький аеропорт, Авдіївку, шахту Бутовка та багато інших населених пунктів; викладач університету, народний майстер України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ігор Білевич; представник громадської організації «Глухів без корупції», викладач Глухівського вищого професійного училища Сергій Яворський.

Експертами на ток-шоу стали: учасник бойових дій 92 ОМБР, активний громадський діяч Сергій Міщенко; головний редактор обласної регіональної газети «Неделя» Оксана Коваленко; представник політичної партії «Сила людей» Віктор Губенко та учасник гуманітарного проекту Збройних сил України «Евакуація – 200», «Чорний тюльпан», завідувач науково-дослідного відділу національного заповідника «Глухів» Юрій Коваленко.

По завершенню заходу всі небайдужі змогли долучитися до збору коштів з метою надання матеріальної допомоги для бійців 15 батальйону, що зараз дислокується у Луганську, а також до покладання квітів до пам'ятного знаку Небесній сотні.

Якими б гострими не були дискусії, якою б жахливою не була інформація, якою б страхітливою не була статистика, зрозуміло одне: наша країна не любить воювати, вона – не загарбник. Віримо, що ситуація обов'язково зміниться на краще і якнайшвидше! І цінність людського життя стане найвищою святинею.

 

...
0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru