Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Традиційно на початку осені, в пору бабиного літа український народ святкує роковини з дня народження уславленого земляка – Олександра Петровича Довженка. Цьогоріч гостинна Сосниця – мала Батьківщина генія – 10 вересня зустрічала гостей.

Долучилася до святкування й делегація викладачів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, де в свій час юний Сашко здобув освіту педагога. Також у 125-ту річницю від дня народження Олександра Петровича на його садибі зібралися представники влади району й області, відомі актори, працівники Київської кіностудії ім. О. П. Довженка, Одеської кіностудії, де Довженко починав свій творчий шлях кінематографіста, а також майстри народних умінь та всі прихильники творчості режисера.

Гордість за славетного земляка звучала в кожному виступі представників місцевої влади (голови комісії з питань бюджету та фінансів Чернігівської обласної ради Анатолія Хавила, заступника директора Департаменту культури і туризму, національностей і релігій Чернігівської ОДА Любові Белінсон, голови Сосницької райдержадміністрації Олега Максименка). Кіномитці ділились спогадами про Олександра Довженка, розкривали маловідомі сторінки з його кінематографічної діяльності (кінорежисер, народний артист України, директор Національної кіностудії імені Олександра Довженка, голова Національної спілки кінематографістів України Олесь Янчук; директор Одеської кіностудії Андрій Осіпов; актриса театру і кіно, народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Лариса Кадочникова; кінорежисер, поет, лауреат премії ім. Василя Стуса Станіслав Чернілевський). Доктор філологічних наук, професор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Анатолій Новиков наголосив на важливості наукових розвідок літературно-мистецької спадщини Олександра Довженка, розповів про харківський період у біографії митця.

Організатори свята влаштували для гостей багато фотозон, діяла виставка-продаж продукції Сосниччини, майстер-класи з виробництва волинківської бринзи, гончарних виробів, ламінування квітів на згадку про сад Довженка та ін. Театралізована екскурсія за мотивами «Зачарованої Десни» відтворила дух епохи дитинства малого Сашка.

Уже стало доброю традицією омолоджувати Довженківський сад: щорічно висаджувати молоді дерева. Цьогоріч цю місію виконали актриса Лариса Кадочнікова, очільники кіностудій у Києві та Одесі Андрій Осіпов і Олесь Янчук.

По завершенню урочистостей на садибі гості й місцеві мешканці урочистою ходою вирушили у центр Сосниці – до кінотеатру ім. О. П.Довженка, де відбулось спілкування з кіномитцями і перегляд фільмів, які привезли майстри кіно з собою для земляків режисера.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru