26 лютого 2021 року старшою викладачкою кафедри іноземних мов та методики викладання Оксаною Миколаївною Скоробагатою було проведено відкриту лекцію «AngloSaxonBritain» із курсу «Лінгвокраїнознавство англомовних країн» для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (Англійська)).

У рамках комунікативно-діяльнісного підходу викладачка обрала нестандартну форму проведення лекції – лекція-діалог, під час якої активно використовувала інтерактивні прийоми та види навчальної діяльності студентів, проводила міждисциплінарні зв’язки та застосовувала комп’ютерні технології навчання.

Лекція була пізнавальною та цікавою, підтвердженням чого стало активне обговорення студентами цікавих фактів з історії середньовічної Британії, зокрема періоду англо-саксонського правління, соціо-культурних особливостей розвитку англійської мови.