Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Земка О.І

 

Земка Олександр Іванович, кандидат педагогічних наук, старший викладач

У 2003 році з відзнакою закінчив Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література», кваліфікацією «Магістр педагогічної освіти, викладач української мови та літератури».

З 1997 р. по 2001 р. працював учителем української мови та літератури Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Котовського району Одеської області.

Закінчив аспірантуру Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти» (2006 – 2010 рр.). 23 жовтня 2013 р. захистив кандидатську дисертацію «Формування дослідницьких умінь у майбутніх учителів української мови і літератури».

Земка О.І. є учасником низки міжнародних, всеукраїнських, регіональних конференцій та семінарів.

Автор понад 40 наукових та навчально-методичних праць із проблеми формування дослідницьких умінь у майбутніх учителів української мови і літератури в умовах педагогічних закладів вищої освіти. Серед них – програма спецкурсу «Науково-дослідна робота вчителя-словесника» (2007), є співавтором колективної монографії «Українська культуромовна особистість учителя: теорія і практика» (2008) та науково-практичної монографії «Формування дослідницьких умінь у майбутніх учителів-словесників: теорія і практика» (2014) та ін.

Нагороджений грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (2011, 2016), Національної академії педагогічних наук України (2019).

Коло наукових інтересів:науково-дослідна робота студентів-філологів у навчально-пізнавальній, позанавчальній дослідницькій діяльності та під час навчальних, педагогічних практик; інформаційно-комунікаційні технології у професійній підготовці майбутніх учителів української мови і літератури.

Профіль в Google Академія.

Сертифікати за участь у наукових заходах:


 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru