Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Земка О.І

 

Земка Олександр Іванович,

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Нагороджений грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (2011).

 

Олександр Іванович у 2010 р. закінчив аспірантуру Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти». 23 жовтня 2013 р. захистив кандидатську дисертацію «Формування дослідницьких умінь у майбутніх учителів української мови і літератури».

 

Коло наукових інтересів: науково-дослідна робота студентів-філологів у навчально-пізнавальній, позанавчальній дослідницькій діяльності та під час навчальних, педагогічних практик.

 

Земка О.І. є автором близько 40 наукових та навчально-методичних праць з проблеми формування дослідницьких умінь у майбутніх учителів української мови і літератури в умовах вищих педагогічних навчальних закладів. Серед них – програма спецкурсу «Науково-дослідна робота вчителя-словесника» (2007), є співавтором колективної монографії «Українська культуромовна особистість учителя: теорія і практика» (2008) та науково-практичної монографії «Формування дослідницьких умінь у майбутніх учителів-словесників: теорія і практика» (2014) та ін.

 

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru