Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

2.1.03В лютому 2019 року в рамках реалізації міжнародної грантової програми «Еразмус+ академічна мобільність» за фінансової підтримки Європейського Союзу на факультеті філології та історії університету розпочала навчання Еліф Язід – студентка з університету Afyon Kocatepe University (Туреччина). Її навчання триватиме протягом ІІ семестру 2018 – 2019 навчального року.

У Глухівському НПУ імені Олександра Довженка Еліф відвідує лекційні й семінарські заняття з дисципліни «Вступ до європейської інтеграції: історична ретроспектива та сучасність», а також вивчає практичний курс англійської мови та практичну фонетику англійської мови. Ще Еліф працює над магістерською роботою з історії Османської імперії під керівництвом доцента Чумаченко О.А. Навчальний процес відбувається англійською мовою.

28 лютого 2019 р. Еліф Язід відвідала урок історії в 11 класі ЗОШ №3. Оскільки дівчина вже має деякий педагогічний досвід, їй було цікаво дізнатися про методику вивчення історії в українській школі, порівняти її з турецькою.

Після уроку учні з цікавістю поспілкувалися з гостею з Туреччини – вони ставили їй багато запитань, а вона охоче розповідала про себе і своє навчання.

Еліф була в захопленні від екскурсії школою №3, яку їй влаштувала вчитель історії Людмила Миколаївна Голуб. З великою зацікавленістю Еліф розглядала навчально-методичні матеріали та етнографічні експонати кабінету історії. Особливо дівчині сподобалися портрети українських гетьманів, домотканий національний одяг та предмети побуту українців.

З великою увагою Еліф слухала розповідь про бойові подвиги глухівчан в роки Другої світової війни під час відвідання Музею бойової слави. Студентка ставила багато запитань і відзначала, що історії України й Туреччини дуже взаємопов’язані, що в Туреччині люблять і поважають українців, а наші народи часто схожі за вдачею й темпераментом.

Еліф розповіла, що вперше за межами рідної Туреччини. Вона в захваті від України та українців, а тому має плани відвідати інші міста країни. Їй надзвичайно імпонує їхня відкритість й доброта. Глухів дівчині подобається за його компактність й затишність, а глухівчани – за готовність завжди прийти на допомогу.

1.1.03

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru