Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 end2017

З 17 по 22 вересня у ГНПУ імені Олександра Довженка інтенсивно працювала група студентів з Університету прикладних наук Ціттау-Гьорліц (Німеччина). Після ознайомлення з нашими історичними і просто чудовими містом та університетом в чудові осінні дні члени делегації Андрей Меєр, Пауль Нойман, Сара Вайсфлог, Фредеріка-Луїза Умлауфт і Катя Буркхардт розпочали свою програму в галузі соціальної роботи.

 

Академічна частина програми перебування студентів почалася із занять з підготовки презентацій студентами своїх країн, проведених викладачем університету Т. Дєордіцею. Студенти з Німеччини мали можливість навчитися створювати ментальні карти для презентації будь-яких тем. Після закінчення занять учасники отримали сертифікати на підтвердження своєї кваліфікації в цій діяльності. Німецькі гості були надзвичайно активними і в роботі розвивально-тематичного тренінгу, проведеного викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи О. Курант.

За декілька днів німецькі студенти реалізували насичену програму роботи, яка включала практичні заняття в реабілітаційному та територіальному центрах, участь в лекціях та семінарах викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Студенти обмінювалися досвідом практичної роботи з дітьми з особливими потребами в обох країнах. Відвідування Глухівської ЗОШ № 3 для ознайомлення їз впровадженням інклюзивної освіти в Україні було корисним як для українських, так і для німецьких студентів.

Незабутні враження у німецьких гостей залишила поїздка до історичного міста Новгород-Сіверський для відвідування Спасо-Преображенського монастиря, Миколаївської церки та інших цікавих місць.

Слід зазначити, що у роботі наших викладачів та студентів з гостями з німецько університету активну участь взяли викладач факультету філології та історії В. Бутова та студенти факультету Д. Щербакова та А. Валько. Вони забезпечували невимушену і водночас ділову атмосферу міжнаціонального спілкування.

Як результат свого перебування в нашому університеті українські та німецькі студенти разом з викладачами склали перспективний план подальшого співробітництва в галузі соціальної роботи, реалізація якого сприятиме поглибленню академічних зв’язків ГНПУ імені Олександра Довженка та університету прикладних наук Ціттау-Гьорліц.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru