Викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Віра Бутова з 5.02.2018 по 12.02 2018 перебуває в університеті Ондокуз Маїс (Туреччина) в рамках виконання міжнародної грантової угоди між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та університетом Ондокуз Маїс (Туреччина) здійснюючи академічний обмін (викладання) у міжнародній грантовій програмі академічної мобільності Еразмус+ КА 1 (№ 2017-1-TR01-KA107-041977).

Студентка факультету філології та історії Дана Щербакова виборола право взяти участь у проекті академічної мобільності Erasmus+ і можливість протягом семестру навчатися в університеті Ондокуз Маїс (Туреччина). Під час програми академічної мобільності вона відвідує разом із турецькими студентами відповідні до її фаху заняття в Ondokuz Mayis University. Робочою мовою на лекціях і семінарах є англійська, що дає можливість покращити комунікативні навички та вміння.

Сподіваємось, що співпраця між нашими закладами буде активно продовжуватися, а результати нашого спілкування принесуть реальну користь обом навчальним закладам.